CreativeSound - CreativeMedia - Poznań
Firma szkoleniowa
Zgadzaj się tylko na najlepsze!
Informacje

CreativeSound

„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.”
Stanisław Jerzy Lec
 
 
Niezwykle cenną umiejętnością jest
skuteczne posługiwanie się głosem,
które pozwala wywołać pożądany efekt u słuchacza.
 

Będąc świadomi ogromnej siły tkwiącej w głosie, współpracujemy
z Sebastianem Kończakiem -
jednym z najpopularniejszych prezenterów muzycznych wielkopolskich rozgłośni radiowych, cenionym lektorem i konferansjerem. Jego bogate doświadczenie sprawia, że świadczone usługi są najwyższej jakości.

 
 
       Jako konferansjer poprowadzi dla Państwa:
 • imprezy biznesowe, firmowe, tematyczne, sportowe
 • gale
 • bankiety
 • jubileusze
 • premiery
 • pokazy
 • wernisaże
Jako lektor użyczy glosu do:
 • spotów radiowych i telewizyjnych
 • filmów instruktażowych
 • prezentacji
 • nagrań lektorskich (w tym voice-over)
 • IVR (Interactive Voice Response - system w telekomunikacji,
  umożliwiający interaktywną obsługę osoby dzwoniącej)
 
img
 
 
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z projektem CreativeSound - poniżej znajdują się krótkie nagrania z udziałem naszego lektora oraz wizytówka
Sebastiana Kończaka.
 
 • Alicja Lisek

  Alicja Lisek

  Szkoła Trenerów CreativeSolution to niezwykle poruszający, intrygujący i wymagający początek drogi przyszłego trenera biznesu. Początek, bo założycielka - Aneta Murakowska - zaszczepia refleksję nad tym, kim trener jest i dokąd powinien zmierzać. I dla mnie wartością nie jest ten dyplom po skończeniu Szkoły, ale ta myśl, że jest to zawód niezwykle wymagający przygotowania osobowościowego. Taką myśl może pozostawić lider, który o ten proces dba i sam jest tego świadomy, a Aneta nim jest. Było to moje największe wymaganie, kiedy przychodziłam do Creative Solution i zostało ono zrealizowane w 100 % :)

  Podobało mi się merytoryczne przygotowanie zajęć, sesja superwizyjna, wiedza i oczytanie Anety, znajomość wielu zagadnień oraz wymagania co do uczestników całego szkolenia. Miałam wrażenie, że każdy szczegół od pierwszego zjazdu tej szkoły został dopracowany perfekcyjnie. CreativeSolution to praca, praca i jeszcze raz praca, bo Aneta nie odpuszczała uczestnikom, kiedy było ciężko bądź kiedy zaniedbywali swoje obowiązki. Dzięki Szkole Trenerów nauczyłam się wszystkiego - począwszy od projektowania szkoleń po pracę z zespołem, trudnymi uczestnikami i sytuacjami, wykorzystywania potencjału osób szkolonych jak i poszukiwania ich obszarów do rozwoju. Praktyka kotrenerska i praca na informacjach zwrotnych to niesamowity atut tej szkoły. Nie znałam Anety wcześniej i niewiele słyszałam też o Szkole i samym programie, ale po jej skończeniu szczerze mogę ją polecić każdemu kto chce zdobyć solidne przygotowanie trenerskie. Zawiązałam znajomości, które już dzisiaj owocują wspaniałą współpracą i nowymi możliwościami rozwoju. Cieszę się z tej drogi, którą wspólnie z Trenerem i pozostałymi uczestnikami mogłam przejść.

 • Maciej Scheffler

  Maciej Scheffler

  Po pierwsze, ogromne wrażenie robią na mnie dotychczasowe osiągnięcia, tytuły i nagrody Anety Murakowskiej. Traktuję je jako umocowanie profesjonalizmu, charyzmy i szerokiego spektrum aktywności Prowadzącej. Dla mnie są one też czynnikiem budującym bezpieczeństwo i zaufanie, bo „skoro zaufało i doceniło tylu”, to mogę zaufać i ja. Uważam, że Aneta Murakowska ma najwyższe kompetencje do tego, by być trenerem. Upoważnia Ją do tego zarówno wypracowany przez lata warsztat, doświadczenia, którymi zaświadcza o skuteczności swoich metod, poddanie się weryfikacji rynkowej, która bezwzględnie ocenia wartość oferty, jak również wielka wiedza z obszarów psychologii, socjologii i ogólnie ujętej humanistyki, które wpływają na postrzeganie roli trenera w perspektywie holistycznej.

  Szkoła Trenerów Anety Murakowskiej pozwoliła mi przyglądać się sobie w zupełnie nowej, chwilami trudnej sytuacji, a jednocześnie pomogła nauczyć się znosić ten opór, radzić sobie ze stresem, wpłynęła na wzrost poczucia własnej wartości i poczucia kompetencji. Każdy z elementów szkoleń miał swoje uzasadnienie i swoją wartość, a użyte metody wpłynęły nie tylko na wykształcenie warsztatu, ale także na kształtowanie postaw trenera. Myślę, że przedsięwzięcie takie, jak CreativeSolution, jest o tyle specyficzne i niepowtarzalne, że opiera się zarówno na wspólnej pracy umysłowo-manualnej, a jednocześnie mocno wpływa na emocje, które stają się zarówno elementem towarzyszącym tej pracy, jak i jej przedmiotem. Zjazdy kotrenerskie – w realnych warunkach pracy z losowo dobraną grupą – są najlepszym, moim zdaniem, sposobem oceny własnego potencjału, obszarów do pracy, a także wspaniałym doświadczeniem obserwacji samego siebie, swoich reakcji i polem do weryfikacji posiadanych przekonań.

  Zachęcam osoby, które czują w sobie potencjał do pracy z ludźmi, a jednocześnie są ciekawe nowej wiedzy, nowych metod, ale przede wszystkim są ciekawe samych siebie, aby podjęły wyzwanie i przystąpiły do szkoły, w której pod okiem profesjonalnej, kompetentnej, utytułowanej Pani Trener w krótkim czasie nabędą bardzo praktycznej wiedzy i umiejętności, możliwych do wykorzystania na rynku.

 • Paulina Zaryło

  Paulina Zaryło

  Bezpośrednio do podjęcia decyzji o udziale w Szkole Trenerów skłoniła mnie rozmowa z Właścicielką Szkoły. Wiedziałam, że będzie to dla mnie możliwość poznania siebie, zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności. Znając Anetę Murakowską, Jej nastawienie do pracy i to, że czerpie z tego ogromną radość i satysfakcję upewniło mnie w przekonaniu, że warto uczyć się od najlepszych.

  To w CreativeSolution nauczyłam się, jak właściwie się komunikować, jak radzić sobie w różnych kryzysowych, czy stresujących sytuacjach. Wiem, kiedy należy się zdystansować i jakie rady mogę brać pod uwagę przy pracowaniu nad sobą. O atmosferze nauki zdecydował charakter zajęć. Pracowaliśmy na własnych doświadczeniach, nie czułam się ograniczana, mogłam swobodnie wyrażać myśli.  Świetny program zjazdów - na każdym dostawiliśmy pigułę tego, co należy wiedzieć. Nie znam bardziej kompetentnej osoby, która mogłaby przekazać mi merytoryczną wiedzę, niż Aneta Murakowska. Za każdym razem inspirowała mnie do poszerzania tej wiedzy i do tworzenia mojego szkoleniowego segregatora. Cenne wskazówki, rady, poszukiwanie rozwiązań, praca na realnych przykładach to tylko niewielki wycinek atutów CreativeSolution. Praktyka kotrenerska również była dla mnie niezwykle cennym doświadczeniem! Możliwość zapoznania się ze sposobem prowadzenia szkoleń przez Anetę Murakowską, spisania kontraktu i przekładanie wiedzy na umiejętności praktyczne – to wielki PLUS. Nauczyłam się wiele, przełamałam swoje bariery. Zaczęłam myśleć inaczej. Wkroczyłam na nowy tor. Widząc zaangażowanie Anety Murakowskiej, chęć i dbałość o uczestników zostałam zainspirowana do dalszego rozwoju. Dzięki Jej stylowi pracy nie czułam się w żaden sposób ograniczona. Wiedziałam, że jest otwarta na moje propozycje, wiedziałam, że mogę liczyć na Jej wsparcie. A jest to przecież niezwykle ważne dla osób, które stawiają pierwsze kroki na sali szkoleniowej.

 • Małgorzata Pakuła

  Małgorzata Pakuła

  Kiedy zapoznałam się z programem CreativeSolution pomyślałam, że jest bardzo ambitny, tworzy logiczną i merytoryczną całość. Bardzo spodobał mi się moduł stacjonarny – ze względu na bogactwo treści, natomiast moduł kotrenerski wyzwolił we mnie ciekawość i chęć sprawdzenia się w nowych sytuacjach. Praca w oparciu o Right Now Practice to bezcenne doświadczenie. Oczywiście z całym dobrodziejstwem możliwości  uczenia się od Anety Murakowskiej właściwych postaw, zachowań, merytorycznej wiedzy w połączeniu z  własnymi refleksjami, jak to najlepiej wykorzystać w przyszłości. Sposobność uczenia się w realnych, a zarazem  bezpiecznych warunkach, jest najlepszym rozwiązaniem. Bardzo ceniłam sobie fakt, że moje relacje z Anetą w czasie kotreningów były rzeczowe, merytoryczne a jednocześnie partnerskie i bardzo przyjazne.

  Niepowtarzalna atmosfera CreativeSolution to wynik kilku czynników – wyjątkowy lider, bardzo dobra organizacja, elitarność grupy, rzeczywista potrzeba rozwoju uczestników. Aneta Murakowska świetnie prowadzi  grupę, tworzy atmosferę, realizuje ćwiczenia, podaje obrazowe i intrygujące przykłady, dokonuje podsumowań - ma własny styl kompetentnego i  bardzo przyjaznego trenera. Teraz czuję, że jestem inną osobą, uświadomiłam sobie kim chcę, a kim na pewno nie chcę być w przyszłości – to bardzo ważne w moim wieku. Tak naprawdę czuję, że to początek zmian i z radością patrzę, co przede mną.

 • Aneta Grześkowiak

  Aneta Grześkowiak

  Dzięki temu, że poznałam Anetą Murakowską podczas szkolenia, w którym sama uczestniczyłam, już wiedziałam, że zrobię wszystko aby znaleźć się w tej szkole i móc w taki sam sposób szkolić innych.

  Co wyróżniało CreativeSolution?

  Po pierwsze: profesjonalna, kompetentna i wymagająca trenerka prowadząca. To, co szczególnie zwróciło moją uwagę w Anecie Murakowksiej: ogromny zasób wiedzy teoretycznej i praktycznej; wielkie doświadczenie w tym co robi, niesamowita otwartość i dobry kontakt z uczestnikami szkoleń i szkoły trenerów; ogromny profesjonalizm. Dodałabym jeszcze to, że nie stwarza dystansu pomiędzy sobą a uczestnikami, zachowując przy tym autorytet. Ta umiejętność jest niezwykle cenna. Sama chciałabym ją posiąść.

  Po drugie: uczestnictwo w szkoleniach w charakterze kotrenera daje możliwości szlifowania warsztatu trenerskiego, uczenia się dzięki praktyce, a to niesamowicie ważne. Najlepszym sposobem na naukę i poszerzanie horyzontów jest praktyka. Tego doświadczałam uczestnicząc w szkoleniach w charakterze kotrenera. Bez tego nie wyobrażam sobie dobrej szkoły trenerskiej. Poza tym, na bieżąco mogłam analizować swój rozwój, postępy i zdobywać informacje, co należy udoskonalić, na co zwrócić szczególna uwagę.

  A po trzecie: informacja zwrotna przekazywana na bieżąco pomagała mi przez cały czas wyciągać wnioski i się rozwijać. Wyniosłam ogrom wiedzy dotyczącej tego, jak przeprowadzać szkolenia, w jaki sposób dobierać narzędzia trenerskie, jak komunikować się z grupą… Wiem teraz jakie mam możliwości, jakie są moje atuty i zalety, które będą przydatne w tym zawodzie i jak je umiejętnie wykorzystywać. Ogromnie poruszył mnie zjazd związany z rozwojem osobistym. Zdałam sobie sprawę o ilu rzeczach wcześniej nie wiedziałam, na ile nie zwracałam uwagi. Zaskakujące było przyglądanie się sobie i swojemu rozwojowi. Dziś mogę powiedzieć o sobie, że mogę wiele, że jestem wartościowa, że potrafię  zrealizować założone cele.

  Zdobyta wiedza teoretyczna na szkoleniach przenoszona i wykorzystywana jest przeze mnie w relacjach z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, a także w kontaktach zawodowych. Dzięki niej praktycznie cały czas się rozwijam!

 • Edyta Jagodzińska-Pawluk

  Edyta Jagodzińska-Pawluk

  Robiłam „podejścia” :) Za  pierwszym razem nie czułam się przekonana do formuły „Right Now Praktice”.  Przekonało mnie spotkanie osobiste w ramach „Drzwi otwartych” i merytoryczna rozmowa o koncepcji szkoły.  Poza tym szukałam konkretnie nie tyle „ samego trenera”, ale osoby faktycznie „umocowanej” w biznesie i cieszę się, że mogłam znaleźć uzasadnienie dla tego przydomka, mając na uwadze kompetencje i doświadczenie Anety Murakowskiej. Ucieszył mnie też fakt, że po skończonej szkole, istnieje możliwość dla jej absolwentów nawiązania współpracy trenerskiej.

  Możliwość partycypacji w szkoleniach w roli kootrenera wyróżnia szkołę na rynku, nie zostawia tego doświadczenia „na później”, ale umożliwia próbę sił i - co ważne - od razu daje informację zwrotną.

  Nauczyłam się… zarządzania ciszą :) i utwierdziłam się w przekonaniu, że „mniej znaczy więcej”. Poznałam znaczenie kontraktu i nauczyłam się, w jaki sposób można przenosić odpowiedzialność za szkolenie i jego jakość na grupę. Aby czuła odpowiedzialność za to, czego się nauczy.

  Duże oczytanie daje Anecie Murakowskiej wiedzę do budowania wielokontekstowych nawiązań i oglądania danego „tematu” od wielu stron. To duża siła: budować analogie i nie tylko pokazywać je innym, ale stwarzać uczestnikom możliwości do ich doświadczania.

  Aneta Murakowska posiada również odwagę do konfrontacji, mierzenia się z trudnymi sytuacjami, gotowość do „przepracowywania ze sobą” różnych tematów.

  Podoba mi się, że ważne jest dla niej stworzenie bezpiecznej atmosfery pracy i współpracy w grupie, zapewnia uczestnikom komfort „dojrzewania” do otwarcia się, a jednocześnie jej uważność sprawia, że uczestnik na sali nie jest pozostawiony sam sobie – jest ważny.

 • Kamil Piątek

  Kamil Piątek

  W branży handlowej od 10 lat. Były pracownik ochrony, drwal i redaktor prowadzący gazety medycznej. Prywatnie buddysta, podróżnik, miłośnik sztuk walki i sportów ekstremalnych.


  Nie znam nikogo bardziej odpowiedniego do przekazania wiedzy na tematy związane ze szkoleniami niż Aneta Murakowska. Cenię w Anecie jej znakomite kompetencje, obiektywizm, chęć pomagania innym, ogromną wiedzę.

  Program CreativeSolution uważam za fantastyczny, metodologię również. Dla mnie ta szkoła była rozwojowa na wiele sposobów: praca nad sobą, poznawanie siebie, lepsze zrozumienie świata, nauka pomagania innym, dostrzegania możliwości życiowych, możliwości radzenia sobie z życiem, współpracownikami i bliskimi.

  Szkoła CS to jeden z najważniejszych etapów w moim życiu, prawdopodobnie także pierwszy etap do stania się trenerem. Cieszę się, że proces się zaczął, mam nadzieję, że przyniesie to pożytek niezliczonym istotom.

 • Joanna Bednarska

  Joanna Bednarska

  Od 10 lat pracuje w sprzedaży, od 4 lat zajmuje się rozwojem umiejętności podległych jej pracowników. Jej zespół mówi o niej "normalny szef"; najszczęśliwsza czuje się wtedy, kiedy słyszy, że zmusza ich do myślenia.


  Co wyróżnia CreativeSolution? Kompetencje – przewyższające oczekiwania!

  Przede wszystkim to oferta zakładająca dużo praktycznych ćwiczeń: uczestnictwo w szkoleniach z Anetą Murakowską oraz możliwość poprowadzenia części szkoleń. 60/40 to niespotykana oferta.

  Jestem bardzo zadowolona z realizacji celów, jakie postawiłam sobie przystępując do projektu: wskazówki do projektowania szkoleń; znalezienie źródeł wiedzy merytorycznej; nacisk na ćwiczenia praktyczne; informacja zwrotna na temat moich umiejętności.

  Udział w CreativeSolution daje odpowiedź na wiele pytań: Jak odnajdę się w zawodzie trenera?, Jakie są moje mocne strony, a jakie obszary do rozwoju? Uczestnicy szkolą się w atmosferze przyjaźni, w obrębie oddziaływania grupy - ucząc się od siebie nawzajem nabywają motywację do rozwoju osobistego.

  Czego się nauczyłam?

  Jak pracować nad rozwojem osobistym – jakie to ważne!
  Jak nie pracować ciężej niż pacjent…
  Jak sobie radzić w trudnych sytuacjach szkoleniowych
  Kupiłam poczucie odpowiedzialności Anety Murakowskiej za robotę – albo jesteś trenerem, autorytetem albo kumplem do piwa!
  Tolerancji dla postaw i pomysłów innych
  Aneta Murakowska dała mi możliwość usłyszenia wielu  rozwijających informacji zwrotnych

  Co wyróżnia Anetą Murakowską?

  Elastyczność
  Korzystanie z ogromnej wiedzy
  Korzystanie z ogromnego rezerwuaru ćwiczeń bardzo płynnie i profesjonalnie
  Opanowanie, pozytywny dystans

  Studia w CreativeSolution dadzą na pewno odpowiedź na pytanie „jak odnajdę się w  zawodzie trenera?”, ponadto pomogą określić jakie się ma mocne strony, jakie obszary do rozwoju. Nowy uczestnik na pewno będzie się szkolił w atmosferze przyjaźni, oddziaływania grupy - uczenie się od siebie nawzajem, zdobędzie motywację do rozwoju osobistego. Szkolenia z Anetą Murakowską oraz warsztat dyplomowy z uczestnikami z zewnątrz jest nieocenionym doświadczeniem na początku drogi.

  Myślę, że kluczową sprawą w powstawaniu moich emocji miał skład grupy (poziom kultury osobistej, doświadczenie, wyjątkowość) oraz doświadczenie Anety Murakowskiej, akceptacja i bardzo wyczuwalne było to, że organizatorce Szkoły zależy na naszych umiejętnościach, postawie. Potrafi skupiać się jednocześnie na grupie i na każdym z osobna. Czułam się szanowana.

 • Katarzyna Fiutka

  Katarzyna Fiutka

  Kiedy znalazłam informację na temat CreativeSolution, moją uwagę przykuło to, że po raz pierwszy trafiłam na możliwość uczestniczenia w warsztatach szkoleniowych jako kotrener. Ten element był tak wartościowy dla mnie, jako przyszłego trenera - jak dla mówcy występowanie przed ludźmi, a nie tylko czytanie i słuchanie, w jaki sposób to robić. Dalej, kolejnym etapem, było sprawdzenie co prezentuje sobą firma CreativeMedia i kim w ogóle jest Aneta Murakowska – osoba, od której miałam czerpać inspirację. Po przeszukaniu w dostępnych mi obszarach stwierdziłam, że tak, to jest to! A jak zobaczyłam cenę, która była tak niesamowicie korzystna, atrakcyjne nie miałam żadnych wątpliwości.

  Jest to niesamowita możliwość poznania metod prowadzenia szkoleń od kuchni, przyjrzenia się i zaobserwowania całego procesu, a przede wszystkim sprawdzenia się na tym polu i wyciągania wniosków na przyszłość. Jest to rewelacyjna metoda, którą poleciłabym każdemu przyszłemu trenerowi (czy osobie, która myśli o tym, aby nim zostać). To ogromny atut Szkoły Trenerów Anety Murakowskiej.

  Nauczyłam się między innymi metod prowadzenia szkoleń i ich projektowania, pewności siebie w roli trenera. Było też kilka sytuacji szczególnie poruszających i zaskakujących – pierwszy dzień rozwoju osobistego… było dla mnie zaskakujące odkrycie swojego zachowania, przyjrzenie się zachowaniu innych. Warsztat dyplomowy – ocena Anety Murakowskiej – to dzień, który zapadnie mi w sercu. Największą nagrodą jest gdy dostrzegamy czyjś wysiłek.

  W pewien sposób Aneta Murakowska usłyszała i ukształtowała pewną część mnie. Jeszcze raz dziękuję Aneto!

 • Anna Matuszewska

  Anna Matuszewska

  Przystąpiłam do programu CreativeSolution z wielu powodów, ale dwa z nich finalnie zadecydowały o moim wyborze.  Pierwszym była możliwość uczestniczenia, podglądania i uczenia się od samej Anety Murakowskiej - tak niesamowitej, kreatywnej, perfekcyjnej, doświadczonej trenerki. To dzięki niej odkryłam w sobie duże pokłady trenerskie, to ona obudziła we mnie drzemiący potencjał.  Po drugie – innowacyjność metody Right Now Practice. Dzięki niej niezmiernie szybko pogłębiłam swoją wiedzę i umiejętności w prowadzeniu warsztatów.

  Przede wszystkim nauczyłam się projektowania szkoleń, dawania konstruktywnego feedback’u. To dzięki szkole dostrzegam teraz proces grupowy i jego etapy, nauczyłam się także radzić sobie na nowo z „trudnymi” uczestnikami. Lekcja rozwoju osobistego dała mi dużo do myślenia, znalazłam swoje obszary do rozwoju, które małymi kroczkami będę szlifować.

 • Izabella Wiśniewska

  Izabella Wiśniewska

  Głównym powodem, dla którego przystąpiłam do CreativeSolution, jest sama autorka  programu – Aneta Murakowska, jej osiągnięcia, ogromne doświadczenie, wiedza merytoryczna, ale w szczególności wyjątkowa osobowość trenera. Dzięki ogromnej wiedzy merytorycznej, mocno osadzonej w temacie i równie bogatej wiedzy praktycznej Prowadzącej każdy uczestnik Szkoły ma możliwość poznania procesu szkoleń zarówno od strony samego schematu ich tworzenia, jak i pod kątem metod reagowania w przypadku, gdy ów schemat nie zadziała.

  Szkoła Trenerów Anety Murakowskiej w sposób znaczący wpłynęła zarówno na mój rozwój osobisty, jak i duchowy. Skłoniła do wielu przemyśleń i chęci dalszej pracy nad sobą. Zawodowo wyposażyła w umiejętności samodzielnego prowadzenia szkoleń począwszy od przygotowania oferty po ankietę ewaluacyjną. Towarzysko stworzyła sposobność poznania wielu ciekawych, ambitnych i wartościowych ludzi. Udział w CreativeSolution uświadomił mi, iż wartością każdego szkolenia są konkretne umiejętności i wiedza, z jaką pozostają jego uczestnicy, że niejednokrotnie rzeczą niemożliwą jest wyczerpanie tematu w trakcie kilku godzin. Jednak dobry trener odnosi prawdziwy sukces wtedy, gdy uczestnicy zostaną skutecznie zmotywowani i zachęceni do pogłębiania swojej wiedzy i pracy nad sobą poza sala szkoleniową.