Archiwum dziennika - CreativeMedia - Poznań
Firma szkoleniowa
Zgadzaj się tylko na najlepsze!
Informacje

Networking w praktyce

Moje pierwsze śniadanie biznesowe. Na razie w roli współorganizatora, ale w przyszłości? Kto wie… Samo wydarzenie oceniam mega pozytywnie. Wszystko mi się podobało: prowadzenie, przebieg, wszelkie dodatkowe atrakcje, no i jedzenie! Magia! Kto nie brał nigdy udziału w podobnym wydarzeniu, niech żałuje i jak najszybciej naprawia swój błąd. Dziś na własne oczy miałam okazję się przekonać, że idea networkingu działa w praktyce. Zarówno wielcy biznesmeni, jak i  świeżoupieczeni studenci mają szansę znaleźć partnera do rozmowy w tym samym miejscu i czasie. 

...
Czytaj więcej »

Strzał w dziesiątkę!

Planuję działania związane z promocją mojego projektu. Poszukując informacji na temat nietypowych form promocji natrafiam na blog poświęcony marketingowi partyzanckiemu. Strzał w dziesiątkę! Postanawiam, że zamiast tradycyjnych plakatów głoszeniowych wykorzystam właśnie elementy guerilla marketingu! Opracowuję kilka wersji nietypowego przekazania informacji i zastanawiam się nad szatą graficzną plakatu. Tworzę trzy wstępne projekty. Nie opuszcza mnie przy tym myśl: kreatywność ponad wszystko!

...
Czytaj więcej »

Fundament szkolenia

Po przyjściu do biura dostaję nieoczekiwane zadanie, które mam wykonać na 'wczoraj'. Chodzi o opracowanie podręcznika szkoleniowego na warsztat z zakresu kreatywności. Z racji tego, że nie miałam z tym wcześniej do czynienia na bieżąco uczę się wszystkiego od podstaw. W ciągu paru chwil dowiaduję się jak tworzy się taki podręcznik, z jakich materiałów najlepiej korzystać, gdzie szukać inspiracji, jakie są wymagania formalne, językowe i techniczne. We wszystkim mogę liczyć na radę i pomoc ze strony Ani. Pod koniec dnia wspólnie poprawiamy opracowaną przeze mnie część. Podręcznik powstaje błyskawicznie niemniej mam poczucie, że przygotowany jest przyzwoicie. 

...
Czytaj więcej »

Zarządzanie czasem

Wreszcie udaje mi się znaleźć czas na projekt, znajdujący się pod moją bezpośrednią opieką. Przed rozpoczęciem konkretnych działań tworzę listy luźnych skojarzeń i pomysłów na zasadzie jednoosobowej burzy mózgów. Kierując się radą Dziewczyn staram się zaplanować działania w czasie, racjonalnie je podzielić i wszystko notować, żeby nic mi nie umknęło. Okazuje się, że moja kreatywność rozkwita z każdym dniem pobytu w firmie.

...
Czytaj więcej »

Mój debiut

Przedstawiam efekty swoich działań Ani. Chwali mój styl pisania. Tekst główny do zakładki, dotyczącej nowego projektu akceptuje bez większych poprawek. Na podstawie stworzonego przeze mnie zarysu oferty szkoleniowej tłumaczy, jak ją udoskonalić i co poprawić. Wykorzystując jej rady i wskazówki tworzę drugą wersję oferty. W między czasie uczę się składania podręczników szkoleniowych, studiuję dokładnie szczegóły prowadzonych przez firmę projektów, piszę artykuł na Bloga, odbieram telefony i rozmawiam z klientami.

...
Czytaj więcej »