Archiwum dziennika - CreativeMedia - Poznań
Firma szkoleniowa
Zgadzaj się tylko na najlepsze!
Informacje

Pierwsze wrażenia

Drugi tydzień praktyk i już niespodzianka. Lena i Ania zapraszają mnie do wymiany opinii: pytają jak się czuję, co mi się podoba, a co nie, czy jestem zadowolona, że jestem tu, gdzie jestem? Zadowolona? Czy to żart – pytam siebie w duchu, a na głos odpowiadam, jak wiele się przez ten tydzień dowiedziałam nowego, w tym również o sobie. Pozytywnie podbudowana zaczynam dzień pełen wyzwań. Wkraczam na nieznany dla siebie grunt tworzenia ofert firmowych. Na początku postanawiam działać samodzielnie, trochę „po omacku”, mam przy tym pewność, że moje próby, nawet te nieudolne, zostaną docenione.

...
Czytaj więcej »

Małymi kroczkami...

Rozwijam otrzymany w spadku po poprzednich praktykantach projekt nowego obszaru działalności firmy. Rozpoznaję teren przekopując się przez dziesiątki folderów znajdujących się na dysku, książek z biurowej biblioteczki i nieprzebrane zasoby Internetu. Przywdziewam okulary krytyka, by maksymalnie obiektywnie podejść do zgromadzonych materiałów. Tworzę listę uwag, zastrzeżeń, własnych pomysłów i przemyśleń. Dzień mija szybko, a ja mam poczucie, że z każdej minuty wycisnęłam tyle ile się dało.

...
Czytaj więcej »

Do dzieła!

Jedno jest pewne: dzieje się :) Swój pierwszy prawdziwy raport piszę dopiero po dwóch dniach. Wcześniej nie znajduję na to czasu. Od razu zostaję rzucona na głęboką wodę. W ciągu paru godzin jestem zaangażowana w trzy duże projekty. Jeden wygasa, drugi startuje, trzeci jest w trakcie przygotowań. W związku z tym z jednej strony odpowiadam za napisanie oficjalnego maila z podziękowaniem do uczestników projektu nr 1, z drugiej aktywnie wspieram działania promujące projekt nr 2, z trzeciej natomiast wgryzam się w tematykę projektu nr 3, by pomóc w jego rozwoju. Sporo! Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.

...
Czytaj więcej »